На Луганщині поблизу селища Золоте відновили роботи пункту пропуску через лінію розмежування.

Як повідомили у Держприкордонслужбі, пункт пропуску відкрили з сьомої ранку 24 березня.За даними прикордонників, станом на 7:30 через пункт пропуску ніхто не проходив.

«На КПВВ розгорнуто шість пунктів паспортного контролю, створено дванадцять робочих місць. На випадок ворожого обстрілу тут збудовані потужні бетонні укриття для відвідувачів та працівників КПВВ. Є пункт обігріву, місця для відпочинку. Можливості КПВВ — пропуск півтори тисячі автомобілів за одну робочу зміну», — повідомили у штабі операції Об’єднаних сил.

Напередодні бойовики відмовились гарантувати безпеку для відкриття КПВВ «Золоте».

Історія відкриття-невідкриття контрольно-пропускного пункту «Золоте» триває кілька років. Роботу контрольного пункту в'їзду-виїзду «Золоте» в Луганській області припинили 31 березня 2016 року через кілька годин після відкриття. Тоді його відкривали із гімном і прапором і з усім луганським загоном прикордонників. Але все це – з боку підконтрольної уряду території. З боку бойовиків дорогу не відкрили попри попередні домовленості в Мінську, відтак роботу КППВ припинили того ж дня.

Поділитись: