Життя

На Луганщині військові затримали російського розвідника (відео)

Життя/На Луганщині військові затримали російського розвідника (відео)
Зберегти
Вигляд

У Луганській області військовослужбовці ЗСУ та працівники Служби безпеки затримали біля Попасної громадянина Росії, який воював на боці так званої «ЛНР».

Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

«З’ясувалося, що 24-річний мешканець Ханти-Мансійського автономного округу РФ є членом незаконного збройного угруповання Дрьомова. На ньому був розвантажувальний жилет з гранатою РГД-5, 4 магазини з набоями до автомата АК-74 та рація», – повідомили у відомстві.

Затриманий пояснив слідчим СБУ, що через судимість за тяжкий злочин у Росії він не міг знайти гідної роботи, а вербувальники йому пообіцяли, що, ставши учасником бойових дій в Україні, він матиме «певні переваги».

Зазначається, що росіянин прибув на Донбас у квітні цього року та увійшов до складу батальйону «Прізрак», а згодом перейшов до групи розвідки в бандформуванні Дрьомова. Група виконувала розвідувальні задачі в місцях дислокації ЗСУ в районі Золотого, Первомайська та Попасної.

Громадянину Росії повідомлено про підозру в участі у діяльності терористичної організації. До суду підозрюваного утримуватимуть під вартою. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Пов`язані новини