ENRU

На Львівщині поліція обшукує представників внутрішнього корпусу батальйону «Донбас»

Біля Винниківського озера на Львівщині поліція обшукує представників внутрішнього корпусу батальйону «Донбас».

Про це повідомляє Zahid.net. За словами поліції, вони перевіряють анонімне повідомлення про «невідомих людей у військовій формі з сумками зі зброєю і вибухівкою».

На місце приїхала поліція, спецпризначенці та вибухотехніки, оглядають речі військових.

Представники батальйону «Донбас» показали правоохоронцям розряджену зброю, на яку вони мають дозвіл. Заборонених речей або вибухівки у них не знайшли. 

Водночас поліція Львівської області зазначає, що «перевіряє інформацію про групу озброєних людей поблизу міста Винники».

У повідомленні поліції йдеться про те, що  було отримано повідомлення на лінію 102, що вони «можуть мати зброю та вибухівку».

Поліцейські проводять перевірку документів та встановлюють особи присутніх.

Штаб блокади торгівлі з окупантами

Станом на 16:30 судячи з трансляції, яка ведеться на сторінці «Штаб блокади торгівлі з окупантами», Нацгвардія залишила свої позиції, а оточення було знято.

Народний депутат Володимир Парасюк заявив, що «представники батальйону Донбас прибули до Львівської області, що слідкувати за порядком під час перетину українського кордону Міхеілом Саакашвілі 10 вересня».

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Прорив Саакашвілі»: Як колишній президент Грузії переграв чинного президента України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram