У Львівській області з 7 липня послаблюють карантин.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

В області дозволяють працювати за умови дотримання протиепідемічних заходів:

  • готелям,
  • закладам громадського харчування,
  • закладам фізичної культури,
  • спортзалам та фітнес-центрам.

Також дозволяється проводити релігійні заходи за участю не більше, ніж однієї людини на 5 м² площі будівлі чи території, де проводиться захід. Організатори заходів відповідальні за дотримання соціальної дистанції між учасниками не менше, ніж 1,5 метра.

Місцеві штаби з ліквідації надзвичайної ситуації мають перевірити готовність дитсадочків до роботи в умовах карантину.

«Якщо захворюваність буде далі йти на спад, то садочки всіх форм власності можуть бути відкритими в межах наступного етапу послаблення карантинних обмежень», — заявили в ОДА.

Очільник Львівської області Максим Козицький розповів, що коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 10,92%, при нормі менш як 11%, а показник динаміки зростання випадків — 28,03%, при нормі менш як 10%.

«Львівщина потроху виходить із пікового періоду масових захворювань, тому при дотриманні обережності та усіх рекомендацій можемо частково дозволити роботу деяких сфер бізнесу. Ситуація перебуватиме на ретельному контролі, кожних три дні ми будем оцінювати стан справ», — сказав Козицький.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я сьогодні, 6 липня, дозволило Львівській області послаблювати карантин.

Загалом з початку епідемії на Львівщині коронавірус підтвердили у 6 301 людини. Також в області одна з найбільших кількість активних хворих на 100 тисяч населення — 206 випадків.

З початку епідемії в Україні коронавірусне захворювання виявили у 49 043 людей, з них 21 703 пацієнти одужали, 1 262 — померли від ускладнень. Наразі лікуються 26 078 пацієнтів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: