На території Львівської області з 00:01 24 березня почне діяти режим надзвичайної ситуації.

Таке рішення увечері 23 березня ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС, повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Він зазначив, що усі органи перевели у режим роботи у в умовах надзвичайної ситуації.

«Попри введення надзвичайної ситуації, ми мусимо пам’ятати, що забезпечення людей засобами для існування на нашій відповідальності. Поки в країні не впроваджено надзвичайний стан, ми мусимо підтримувати економічну діяльність в регіоні», — написав голова Львівської ОДА.

Надзвичайна ситуація — це порушення нормальних умов життя і діяльності людей, які викликала аварія, катастрофа, епідемія, стихійне лихо, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, зараження людей і тварин.

Надзвичайна ситуація не є надзвичайним станом і не передбачає обмеження прав і свобод людей.

23 березня уряд ухвалив рішення запровадити надзвичайну ситуацію в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях, щоб запобігти поширення коронавірусу.

Раніше її оголосили також у Києві, а також Київській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Харківській та Івано-Франківській областях.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за останніми даними, офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (1), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: