У Києві на Майдані Незалежності кілька сотень людей влаштували акцію протесту проти «маршів за імпічмент», які до цього організовував лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі.

У Києві на Майдані Незалежності кілька сотень людей влаштували акцію протесту проти «маршів за імпічмент», які до цього організовував лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Громадського.

Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Повідомляється, що на мітингу присутні близько 300 людей. Учасники акції стоять під стелою, спілкуються і п’ють каву.

Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

На мітингу присутні також люди у військовій формі.

Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

«Ми прийшли, аби висловили протест проти цих маршів, які Саакашвілі проводить кожен тиждень. Вже набридло. У нас мирна акція, просто п’ємо каву», — розповів у коментарі Громадському учасник акції Сергій.

Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Згодом кількість учасників акції зросла до 400.

Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Крім того, на акцію прийшли представники «Національного корпусу». Вони стоять осторонь учасників основної акції.

Пізніше під час акції бійці батальйону «Азов» та інші військові влаштували суперечку з радником президента Юрієм Бірюковим, яка переросла у сутичку.

17 грудня в центрі Києва представники партії Саакашвілі та інші протестувальники вийшли на «Марш за імпічмент». Від Майдану вони рушили до Жовтневого палацу, щоб, за словами Саакашвілі, «організувати там штаб». Біля Жовтневого Палацу сталися сутички протестувальників  з правоохоронцями, в натовпі розпилювали сльозогінний газ і підірвали в натовпі шумові гранати.

Посли Канади та Британії засудили дії протестувальників під Жовтневим палацом. Посольство США також засудило заворушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Поділитись: