УКРАЇНА

У центрі Києва близько 500 людей підтримали «блокаду Донбасу»

14 березня, 2017 00:59
УКРАЇНА/У центрі Києва близько 500 людей підтримали «блокаду Донбасу»
Зберегти
Вигляд
lead
У центрі Києва на Майдан Незалежності вийшли близько півтисячі людей на підтримку «блокади Донбасу»

У центрі Києва, на Майдані Незалежності, зібралися близько 500 людей на мітинг-акцію протесту за підтримку «блокади Донбасу».

Після дискусій, натовп вирушив до Адміністрації президента, де виступили речник «правого сектору» Артем Скоропадський та депутат Єгор Соболев.

Скоропадському не дали завершити виступ. Після його фрази: «Я бачу бійців, що нас охороняють. Я такої амуніції не бачив на війні», колонку знесли, йому не дали договорити, а натовп почав скандувати: «Ганьба!»

Соболєв закликав «робити багато майданчиків» та  «змусити владу працювати» і попросив всіх розійтися.

Наступна акція запланована на 14 березня, на 19:00.

Як зазначили організатори, вони збираються «зайти в АП».

«Нас може бути 100 тисяч, а може бути 300, ми зайдемо туди. Це буде завтра», — вигукнув один з організаторів у мікрофон.

Станом на 22:20, на Майдані, на Банковій, під Ап — нікого не було.

Фото: Громадське

«У нас сьогодні є привід виходити  — це розгін блокади», — заявив присутній на мітингу глава добровольчого руху ОУН Микола Коханівський.

Під Стелою виступили народний депутати від «Самопомічі» Єгор Соболєв та Олег Березюк, Микола Коханівський, речник «Правого сектору» Артем Скоропадський та колишній заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе.

«Зараз як мінімум 5 людей наших «свободівців» затримані на Донбасі. І ми займаємося їх юридичним захистом. Зараз люди зібралися тут на Майдані і висловлюють свою позицію щодо цього», — сказав народний депутат та голова об’єднання «Свобода» Андрій Іллєнко.

Напередодні Єгор Соболєв закликав зібратися на Майдані о 21:00.

Зазначимо, що сьогодні, за повідомленнями глави «Штабу блокади», співробітники Служби безпеки розігнали «блокадників» у Кривому Торці на редуті «16 добровольчого батальйону». В ході сутичок було затримано більше 40 блокадників, усі вони були доставлені до відділку місцевої поліції.

Однак Служба безпеки України спростувала повідомлення про «штурм» редуту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини