СБУ розігнала «блокадників» у Кривому Торці, усі знаходяться в поліції — керівник Штабу блокади

13 березня, 2017 22:40
default/СБУ розігнала «блокадників» у Кривому Торці, усі знаходяться в поліції — керівник Штабу блокади
Зберегти
Вигляд
Представники Служби безпеки України зчинили силовий розгін учасників блокади на редуті імені «16 батальйону» у Кривому Торці

Представники Служби безпеки України зчинили силовий розгін учасників блокади на редуті імені «16 добровольчого батальйону» у Кривому Торці.

Про це у коментарі Громадському повідомив керівник Штабу блокади Сергій Акимович.

«Це були люди, які прийшли з перевіркою документів, показали посвідчення СБУ. В рамках незрозумілої контрдиверсійної роботи почалися незаконні вимоги (до учасників блокади — ред.), побиття наших хлопців», — заявив Акимович.

За його словами, в усіх учасників «блокади» вилучили телефони. Станом на 18:50 усі «блокадники» знаходяться у відділку місцевої поліції.

Також він додав, що на редуті «Запоріжжя» у Бахмуті правоохоронці провели перевірку заблокованого тепловозу, сутичок там не було.

На уточнення Громадського щодо того, що СБУ спростувала заяви «Штабу блокади» про штурм, Акимович відповів: «Це все намагання відійти від відповідальності».

Тим часом речник МВС України повідомив, що у затриманих вилучили зброю.

Раніше учасники «блокади Донбасу» заявили про початок «штурму» їхнього редуту під назвою «16 добровольчий батальйон» у Кривому Торці. Згідно з їхніми повідомленням, «до табору редуту заїхали невідомі на БТРах». Також блокадники заявляли, що представники СБУ, які прибули до редуту, «перевіряють документи та фотографують». 

Пізніше Служба безпеки України спростувала повідомлення про «штурм» редуту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини