На Майдані близько тисячі людей зібралися на віче під Стеллою Незалежності

На Майдані Незалежності у Києві близько тисячі людей зібралися на віче.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Серед учасників віче багато людей у військовій формі. Вони називають себе «блокадниками».

«Ми вимагаємо припинити торгівлю з окупованими територіями. Більшість з нас готові стояти до кінця», — сказав один з учасників зібрання у коментарі Громадському.

Також на акції присутні учасники добровольчого руху ОУН, які збираються пройти ходою центром столиці.

За словами начальника патрульної поліції Києва Юрія Зозулі, до патрулювання центра Києва залучено 300 співробітників поліції.

«Поліцейських достатньо, щоб забезпечити повний порядок у центрі Києва», — сказав він.

Крім того на вулицях, які ведуть до центру, встановлені металодетектори, на яких правоохоронці перевіряють громадян для доступу на масові заходи.

Нагадаємо, 26 грудня добровольці оголосили про блокаду окупованих територій. Колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Водночас, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що рішення групи добровольців про блокування непідконтрольних владі України територій Донецької і Луганської областей перебуває виключно у компетенції президента України.

6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

Також повідомлялося, що країни G7 закликали припинити блокаду Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: