У супермаркеті французького міста Треб, де напередодні сталася стрілянина із захопленням заручників, знайшли три саморобні вибухівки.

У супермаркеті французького міста Треб, де напередодні сталася стрілянина із захопленням заручників, знайшли три саморобні вибухівки.

Про це повідомляє DW.

Крім того на місці теракту слідчі виявили пістолет і мисливський ніж.

За даними AFP, під час обшуку в будинку нападника виявили написані від руки записки, які дозволяють припустити зв’язок з ісламістським радикальним угрупованням «Ісламська держава». Терорист висловлював вірність джихаду. 

23 березня Редуан Лакдім, який має марокканське походження, викрав машину в Каркасоні, убивши пасажира і поранивши водія. З машини він відкрив вогонь по поліцейських на пробіжці, поранивши одного з них. Потім в сусідньому містечку Треб він зайшов до супермаркетуубив двох людей і захопив заручників.

Французький поліцейський Арно Белтрамі, який обміняв себе на заручника під час теракту у супермаркеті на півдні Франції 23 березня, помер у лікарні. Він став четвертою жертвою нападів терориста.

Рада Європи і ПАРЄ засудили теракт у Франції.

Лакдім називав себе прихильником організації «Ісламська держава» і вимагав звільнити Салаха Абдесалама, заарештованого за підозрою у причетності до терактів в Парижі 2015 року. За повідомленням поліції, раніше Лакдім був відомий владі як наркоторговець.

Поділитись: