В Одеській області під час сутичок місцевих мешканців з поліцією на виборчій дільниці селища Цебрикове постраждав депутат Чорноморської міськради від «Батьківщини» Василь Бугайчук.

В Одеській області під час сутичок місцевих мешканців з поліцією на виборчій дільниці селища Цебрикове постраждав депутат Чорноморської міськради від «Батьківщини» Василь Бугайчук.

Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Інцидент стався під час засідання виборчої комісії. Нацполіція силоміць вивела депутата з приміщення, де відбувалось засідання. У результаті такого жорсткого поводження Василь Бугайчук отримав травму», — заявили у політичній партії.

Зазначається, що депутата забрала швидка. За попередніми відомостями, у нього зламана нога.

Загалом же унаслідок сутичок, за даними поліції, затримали чотирьох людей. Двох із них притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Ще двоє фігурують у кримінальному провадженні за статтею 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Раніше поліція повідомила, що унаслідок сутички на виборчій дільниці у Великомихайлівському районі Одеської області постраждали 13 правоохоронців

Правоохоронці пояснили, що о 13:01 надійшло анонімне повідомлення про замінування поштового відділення у селі Цебрикове, у приміщенні якого розташована виборча дільниця. Поліцейські прибули на місце і почали евакуацію людей.

«Дії правоохоронців обурили декого з громадян. В результаті присутні почали чинити опір та розпилили у бік працівників поліції газ», — повідомили в поліції.

У «Батьківщині» ж пояснили, що 3 червня були заплановані повторні вибори вибори голови та депутатів Цебриківської громади. А 1 червня місцеві мешканці зібралися на віче, щоб висловити обурення рішенням селищної виборчої комісії про перевибори.

«Сьогодні влада стягнула до селища поліцію з усіх найближчих районів області, щоб захищати не громаду, а місцеву СВК від мешканців Цебриківської ОТГ», — заявили у «Батьківщині».

Поділитись: