Внаслідок сутички на виборчій дільниці у Великомихайлівському районі Одеської області постраждали 13 правоохоронців.

Внаслідок сутички на виборчій дільниці у Великомихайлівському районі Одеської області постраждали 13 правоохоронців. 

Про це повідомили у поліції Одещини.

Правоохоронці пояснили, що о 13:01 надійшло анонімне повідомлення про замінування поштового відділення у селі Цебрикове, у приміщенні якого розташована виборча дільниця. Поліцейські прибули на місце і почали евакуацію людей.

«Дії правоохоронців обурили декого з громадян. В результаті присутні почали чинити опір та розпилили у бік працівників поліції газ», — повідомили в поліції.

Внаслідок сутички до відділу поліції доставили двох правопорушників.

За попередніми даними, внаслідок фізичного протистояння постраждало 13 правоохоронців.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Також вирішується питання про кваліфікацію події за статтею «Хуліганство».

Нагадаємо, поліція порушила 19 кримінальних справ за результатами порушень під час виборів в об’єднаних територіальних громадах.

29 квітня в Україні стартували вибори у 40 об'єднаних територіальних громадах.

Вже вдень Комітет виборців України повідомив про порушення на дільницях. Згодом КВУ заявив, що на виборах в об’єднаних громадах зафіксували підкуп з боку 6 партій.

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що ці вибори в об’єднаних громадах 29 квітня стали «найбруднішими» за всю історію.

/Юлія Товстоліс

Поділитись: