УКРАЇНА

На Одещині затримали 6 людей за заборонену символіку та вигуки «Слава Путіну»

9 травня, 2018 16:27
УКРАЇНА/На Одещині затримали 6 людей за заборонену символіку та вигуки «Слава Путіну»
Зберегти
Вигляд
Шестеро людей затримано на за використання забороненої символіки на акціях присвячених 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Шестеро людей затримано на за використання забороненої символіки на акціях присвячених 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Про це повідомляє поліція Одещини.

«Станом на 15:00 з місць проведення масових заходів та прилеглих територій до поліції були запрошені шестеро осіб: відносно двох із них складено адмінпротоколи та ще з двома проведені роз’яснювальні бесіди щодо неприпустимості агресивної поведінки в громадських місцях», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що адмінпротоколи складені за статтями ст. 173-3 (виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки) Кодексу України про адміністративні 
правопорушення, двоє відповідатимуть за дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП).

Як повідомляє «Радіо Свобода», один з порушників порядку викрикував «Слава президенту Путіну!»

Також у Київському районі Одеси поліцейські зупинили автомобіль «BMW» з червоним прапором з радянською символікою. За даним фактом розпочато провадження кримінальне провадження.

Нагадаємо, у Києві відбулась акція «Безсмертного полку» з нагоди 73 річниці перемоги на нацизмом у Другій світовій війні.

Під час заходів правоохоронці затримали чоловіка з гвинтівкою та ще кількох порушників. Загалом, акція пройшла спокійно, без сутичок.  Раніше повідомлялося, що понад 20 тисяч поліцейських та нацгвардійців стежитимуть за порядком 8 і 9 травня. 

Україна відзначає дві дати: 8 травня оголошено Днем пам'яті і примирення, а 9 травня — Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 і 9 травня — Дні пам'яті та примирення у всьому світі.

Згідно з резолюцією ООН, це данина пам'яті всім жертвам Другої світової війни. Загальні втрати, за різними оцінками, становлять від 50 до 80 мільйонів загиблих з урахуванням і військових, і цивільного населення.

Пов`язані новини