УКРАЇНА

На Одещині без теплопостачання опинилися понад 2 тисячі абонентів

19 березня, 2018 08:23
УКРАЇНА/На Одещині без теплопостачання опинилися понад 2 тисячі абонентів
Зберегти
Вигляд
У селі Крижанівка Одеської області без теплопостачання через відсутність ліміту на газ при мінусовій температурі залишилися понад дві тисячі абонентів.

У селі Крижанівка Одеської області без теплопостачання через відсутність ліміту на газ при мінусовій температурі залишилися понад дві тисячі абонентів.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що 18 березня о 21:25 до ДСНС надійшла інформація про те, що в Крижанівці Лиманського району через відсутність ліміту газу залишилося без газопостачання 8 дахових котелень, що забезпечують теплопостачанням 8 багатоповерхових будинків (близько 2 тисяч 120 абонентів, загалом 6 500 тисяч людей). 

У відомстві зазначають, що відновлення газопостачання заплановано на 19 березня.

Нагадаємо, у Кропивницькому через борги без теплопостачання залишилися 75 будинків, 4 дитячі садки та 2 школи.

Раніше повідомлялося, що у місті Сміла Черкаської області не підключили три котельні, через що станом на 11 березня без тепла залишалися 57 будинків, 3 дитсадки, лікарня та школа.

Пов`язані новини
Життя
30 жовтня 2018
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків. У Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації заявили, що будинки залишились без опалення через пошкодження теплових мереж. «Станом на 30 жовтня комунальне підприємство «Київтеплоенерго» подало теплоносій на усі будинки, що обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями. У зв’язку із пошкодженням теплових мереж, що виникли у процесі подачі теплоносія, тимчасово без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків», — йдеться в повідомленні. «Тимчасова відсутність послуг гарячого водопостачання або опалення може бути спричинена аварійними ситуаціями», — додали в КМДА. Будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключили на 65%, зазначили в КМДА, оскільки тепло туди подається за індивідуальними заявками, тобто за їхнім власним рішенням. Нагадаємо, після поновлення подачі гарячої води в Києві прорвало 300 труб. 19 жовтня в КМДА зазначили, що в Києві 80% труб у аварійному стані.
Перевірено
Зберегти