Новостворене Міністерство у справах ветеранів і окупованих територій досі перебуває на стадії реорганізації, на остаточне об’єднання двох відомств потрібно ще 1-2 місяці.

Про це в інтерв’ю hromadske повідомила очільниця відомства Оксана Коляда.

За її словами, попри те, що Міністерство ветеранів як відомство було створене на початку 2019 року, воно продовжувало тільки формуватися.

«На початку року було призначено міністра, заступників у березні, персонал державної служби ми перевели в липні, нікого не могли набрати, бо в нас не було фінансування. І ми в якомусь такому процесу реорганізації постійному живемо», — розповіла Коляда.

Міністерка уточнила, що об’єднання цього відомства з Міністерством окупованих територій відбувається шляхом приєднання останнього до Міністерства ветеранів.

«Я думаю, що кілька місяців піде на реорганізацію, ліквідацію самого міністерства і приєднання. Тут мають бути конкурси, відповідна атестація, набір людей. Я думаю, місяць-два (необхідно — ред.), сто відсотків», — сказала вона.

Також Коляда частково розкрила суму фінансування, якого потребуватиме відомство.

«Поки ми з вами спілкуємося, фінансисти двох міністерств працюють у Міністерстві фінансів. По Мінвету — понад 3 мільярди. По МінТОТу не готова вам сказати, скажу по завершенню цих консультацій», — резюмувала вона.

Також Коляда розповіла про першочергові завдання її відомства як у напрямку ветеранів, так і в напрямку окупованих територій і переселенців.

Нагадаємо, правляча партія «Слуга народу» об’єднала Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб з Міністерством ветеранів. Нове відомство очолила Оксана Коляда.

Поділитись: