На парад у Москву на честь Дня перемоги, який через коронавірус перенесли із 9 травня на 24 червня, приїдуть лідери семи іноземних держав. Президент Хорватії також начебто планував це зробити, але пізніше пояснив, що в нього не вийде через зламаний літак.

Про це повідомив речник Путіна Дмитро Пєсков, передає «РИА Новости».

«Що стосується тих, хто буде, можу вам сказати. Абхазія (невизнана у світі держава, але визнається Росією — ред.), Білорусь, член президіуму Боснії та Герцеговини Додік, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Сербія, Таджикистан, Узбекистан, Південна Осетія (невизнана у світі держава, але визнається Росією — ред.)», — цитує російське інформагентство Пєскова.

Окрім того, на параді також будуть представники організацій, членами яких є окремі держави пострадянського простору — Співдружності незалежних держав, Євразійського економічного комітету й Організації договору колективної безпеки.

Зазначимо, що раніше «РИА Новости» повідомляло, що президент Хорватії Зоран Міланович не зможе бути присутнім на параді, хоча раніше начебто мав таке бажання.

«Сьогодні (22 червня — ред.) уже офіційна інформація, що президент не приїде. У нього зламався літак», — так пояснили це в посольстві Хорватії в Москві.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що не поїхав би на парад Перемоги у Москві, навіть якби йому вручили запрошення. Наприкінці травня Пєсков заявив, що запрошення Зеленському не надсилали.

Нагадаємо, через епідемію коронавірусу парад у Москві перенесли з 9 травня на 24 червня.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що вважає «неминучим» рано чи пізно візит до Москви керівництва України.

У серпні 2019 року помічник Путіна Юрій Ушаков заявив про плани Кремля запросити Зеленського на парад Перемоги у Москву. Однак після слів Зеленського про змову СРСР та Третього рейху речник Путіна Дмитро Пєскова заявив, що не впевнений, що запрошення Зеленському залишиться в силі.

Поділитись: