На параді до  27-ї річниці Дня Незалежності України у Києві військові вперше використали нове офіційне вітання українських Збройних Сил «Слава Україні! Героям слава!».

На параді до 27-ї річниці Дня Незалежності України у Києві військові вперше використали нове офіційне вітання українських Збройних Сил «Слава Україні! — Героям слава!».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Військовий парад до Дня Незалежності України в Києві 

Раніше президент України анонсував, що на День Незалежності  привітання «Слава Україні! — Героям Слава!» вперше пролунає як частина офіційної церемонії військового параду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Україна відзначає День Незалежності 

В Україні 24 серпня відзначають 27-му річницю незалежності держави. З цієї нагоди у Києві Хрещатиком проїхало 250 одиниць військової техніки, а участь у військовому параді взяли близько 4,5 тисяч людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Я і незалежність: п’ять інших історій  

Як повідомлялося, в окупованому Донецьку розклеїли листівки з привітаннями до Дня Незалежності.

Королева Єлизавета II та президент Південної Кореї привітали Україну з Днем Незалежності. Також свої привітання висловив Папа Римський.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Британські дипломати зняли танцювальне привітаннядо Дня Незалежності України

У Києві через концерт «Океан Ельзи» в День Незалежності продовжать роботу метро.

У День державного прапора, 23 серпня в Авдіївці Донецької області в небо запустили найбільший у країні прапор площею в 120 квадратних метрів.

Також 23 серпня у Дніпрі підняли державний прапор на найвищий флагшток України. Він важив 23 кілограми.  Його підняли на висоту в 72 метри. Розміри прапора і висоту його підняття зафіксували представники Книги рекордів України.

У Києві вранці 23 серпня, у День державного прапора, встановили національний рекорд, розгорнувши на вулицях найдовший прапор України.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile