УКРАЇНА

На Печерську місцеві вийшли на протест проти знесення старовинного будинку

15 травня, 2018 14:31
УКРАЇНА/На Печерську місцеві вийшли на протест проти знесення старовинного будинку
Зберегти
Вигляд
lead
На Печерську в Києві декілька десятків місцевих мешканців протестують проти знесення старовинного будинку за адресою Микильський провулок, 7.

На Печерську в Києві декілька десятків місцевих мешканців протестують проти знесення старовинного будинку за адресою Микильський провулок, 7.

Забудовник хоче знести триповерхову будівлю і замість неї звести дев’ятиповерховий будинок.

На мітингу присутні співробітники поліції, місцеві депутати та представники компанії-забудовника «ДомЕко», повідомляє кореспондент Громадського.

Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Місцеві стверджують, що конфлікт навколо знесення будинку триває вже кілька років.

«Я живу у сусідньому будинку. Підрядники не можуть надати ніяких документів, увесь час обіцяють привезти і показати, але вже так два роки чекаємо. Ще у 2016 році вони привезли будівельний вагончик і поставили будівельний паркан. Але потім ми домоглися, аби все це прибрали. От вони вдруге намагаються розпочати знесення будинку», — сказав у коментарі Громадському місцевий житель Владислав.

Представник компанії-забудовника «ДомЕко», який представився як Василь Павлович, наполягає, що вони отримали усі необхідні рішення для реконструкції, а в подальшому і знесення старовинного будинку.

«Спочатку планувалася реконструкція, а після експертних висновків і обстеження будинків ми отримали рішення, що реконструкція будинку неможлива. Оскільки будівля в аварійному стані. Ми прийняли рішення знести будівлю і побудувати нову, на дев’ять поверхів», — сказав він.

Представник забудовника стверджує, компанія отримала також дозвіл від Міністерства культури на знесення старовинного будинку. Але відповідний документ показати він не зміг.

На місце конфлікту приїхала також представниця районного управління «Київблагоустрою» Олена Гусарова і пообіцяла розібратися у ситуації.

«На сьогоднішній день я не бачу повного пакету документів, який би дозволяв займатися будівництвом чи реконструкцією цього будинку. Я надішлю припис до компанії забудовника, аби отримати увесь пакет документів і з’ясувати, чи мають право проводити тут такі роботи», — сказала Гусарова.

Раніше повідомлялося, що Київрада попередньо підтримала розірвання договору із забудовником на Адріївському узвозі

Пов`язані новини