Київрада у першому читанні підтримала розірвання договору із забудовником на Адріївському узвозі

Київська міська рада підтримала у першому читанні проект рішення, щодо розірвання договору з компанією ПП «Маркон», котра зводить готель на території Андріївського узвозу. У проекті рішення зазначається, що підставою для розірвання договору є два порушення з боку забудовника:

— порушення термінів забудови. Згідно укладеного у 2006 році договору оренди земельної ділянки, орендар мав завершити будівництво у трирічний термін, тобто до 2009 року.

— самовільне захоплення десяти соток землі.

Про це Громадському розповів ініціатор проекту-рішення, юрист Єгор Недашківський.

 «По Андріївському узвозу ми просимо розірвати договір оренди, бо там є порушення у будівництві. По Андріївському там порушення строків забудови, там воно мало вже завершитись і, по-друге, самовільне захоплення десять соток землі. Орендар отримав в оренду 20 соток, а використовує 30», —  каже Єгор Надашківський.

Тепер в семиденний термін усі охочі депутати зможуть подати свої правки, пропозиції до цього проекту рішення, після чого його внесуть на голосування в цілому.

19 квітня під Київською міською державною адміністрацією зібралися близько 50 активістів, які вкотре вимагали припинити договір про забудову історичної території Поштової площі та Андріївського узвозу.

Нагадаємо, міський голова Віталій Кличко заявив, що музей на Поштовій буде, але розривати договір із забудовником Київрада не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музей чи торговий центр що не так з будівництвом на Поштовій площі столиці?

Поділитись: