Про підтримку позиції секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олександра Турчинова щодо сімейних цінностей публічно заявили 160 церковних громад та 130 громадських організацій. Вони виступили проти «нав’язування гендерної ідеології», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Приводом для суспільної дискусії стали звернення місцевих рад різних рівнів до керівництва держави «про необхідність захисту дітей від розбещення та пропаганди одностатевих стосунків». Після таких звернень Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко заявила, що звернеться до СБУ у зв’язку з поширенням таких звернень. Уповноважена не вважає, що це звернення написали депутати й назвала це спланованою акцією, яка може загрожувати нацбезпеці.

Турчинов розкритикував Левченко, написавши матеріал «Неомарксизм, або Подорож у безодню», який він опублікував у своєму блозі. Секретар РНБО підтримав рішення місцевих рад, зазначивши, що «з цією позицією можуть солідаризуватися всі представницькі органи місцевого самоврядування нашої країни».

На думку Турчинова, діяльність уповноваженої та ЛГБТ-активістів споріднює їх з «русским миром», а українцям нав’язують ідеологію марксизму. Його колонка має назву «Неомарксизм або подорож у безодню».

«За цю статтю він зазнав критики та цькування з боку деяких правозахисних організацій та прихильників гендерної ідеології, які вважають неприпустимим обмежувати пропаганду гомосексуалізму», — стверджують в Інституті релігійної свободи.

Церковні та громадські організації спрямували звернення до президента та уряду щодо необхідності захисту сімейних цінностей та заявили про солідарність з рішеннями місцевих рад і позицією Турчинова.

Підписанти звернення наголосили на підтримці заявлених у статті Турчинова тез, зокрема:

«Однією з реальних загроз сучасності для нашої країни є катастрофічне скорочення населення, а міцна повноцінна сім’я, що здатна народити, захистити та виховати дітей, — сьогодні один із найважливіших факторів національної безпеки».

Лідери релігійних та громадських організацій закликали державну владу «зупинити нав’язування гендерної ідеології та сприяти створенню центрального органу виконавчої влади, відповідального за формування та реалізацію державної сімейної політики». Раніше зі схожою ініціативою виступила також Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проти «гендеру» і за «інститут сім’ї»: чи є у словах Турчинова мова ворожнечі?

Нагадаємо, деканка педагогічного університету імені Драгоманова та дружина секретаря РНБО Ганна Турчинова уважає, що шкільні підручники з антидискримінаційними правками можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини.

Поділитись: