У січні 2019 року банківська система України отримала 5,43 мільйона гривень прибутку, з яких 3 мільярди гривень отримав державний ПриватБанк.

Зазначається, що до переліку найбільш прибуткових у січні 2019 року банків увійшли також банки з іноземним капіталом, зокрема «Райффайзен Банк Аваль» та українська «дочка» російського державного «Сбербанку», які отримали 526 мільйонів гривень та 312 мільйонів гривень прибутку відповідно.

Загалом, банки з іноземним капіталом отримали 2,22 мільярда гривень прибутку.

Найбільш збитковим банком виявився банк «Кредит Дніпро», який отримав 560 мільйонів гривень збитку за місяць. Також до переліку збиткових банків увійшли «Укрсоцбанк» (який наразі викуповує банк з російським капіталом «Альфа банк») та «Місто банк».

Нагадаємо, що за підсумками 2018 року українська банківська система отримала рекордний за останні 5 років прибуток у розмірі 21,7 мільярда гривень.

Найбільше прибутків минулого року отримав державний ПриватБанк (11,7 мільярда гривень, тобто більше половини всіх прибутків банківської системи) та іноземні банки.

Водночас, у 2018 році стало більше збиткових банків. Загалом їх в Україні 13. Сумарно ці банки отримали 12,7 мільярда гривень збитків.

Раніше повідомлялось, що ПриватБанк отримав прибуток за 2018 рік. Це сталося вперше після його націоналізації.

Поділитись: