УКРАЇНА

На Погоджувальній вимагатимуть розглянути у Раді закон про недоторканність — депутатка з БПП

16 жовтня, 2017 22:54
УКРАЇНА/На Погоджувальній вимагатимуть розглянути у Раді закон про недоторканність — депутатка з БПП
Зберегти
Вигляд
На засіданні Погоджувальної Ради 17 жовтня громадські організації, народні депутати та націоналісти вимагатимуть поставити на порядок денний у тому числі закони про зняття депутатської недоторканності, про Антикорупційний суд та про виборчу реформу

На засіданні Погоджувальної Ради 17 жовтня громадські організації, народні депутати та націоналісти вимагатимуть поставити на порядок денний у тому числі закони про зняття депутатської недоторканності, про Антикорупційний суд та про виборчу реформу.

Про це в ефірі Громадського повідомила народна депутатка з «Блоку Петра Порошенка» Світлани Заліщук.

«Остаточний порядок денний формується під час Погоджувальної Ради. Ми збираємось прийти на Погоджувальну і наполягати, аби в тому числі закони про Антикорупційний суд, про обмеження недоторканності, про виборчу реформу поставили на порядок денний. Це той перший крок, який ми домагаємось», — сказала вона.

За словами Заліщук, у самій Раді організатори цієї ініціативи продовжать вимагати ухвалення цих законів, «у тому числі через виступи лідерів фракцій».

«Надворі ми очікуємо понад 10 тисяч людей, і ми хотіли б, щоб депутати дослухалися не просто до співавторів законів, а до мільйонів людей, які чітко підтримують ці вимоги», — додала депутатка.

17 жовтня під стінами Верховної ради планують провести акцію. Її організували на підтримку так званої «великої політичної реформи» шість громадських організацій, дев’ять політичних партій та 11 народних депутатів абсолютно різних політичних поглядів.

Протестувальники вимагають від парламенту ухвалити три закони, в яких зафіксують нові правила виборів до Верховної ради, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Якщо парламент проігнорує ці вимоги, дехто з учасників, зокрема, Міхеїл Саакашвілі, обіцяють зробити акцію безстроковою та вимагати вже дострокових парламентських та президентських виборів.

Про те, хто, чому та як мітингуватиме під Радою — у матеріалі Громадського.

ДИВІТЬСЯ: «День «Ч»: Хто, як і чому мітингуватиме в Києві 17 жовтня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини