УКРАЇНА

На посаду глави «ПриватБанку» відібрали 13 кандидатів

1 вересня, 2017 13:32
УКРАЇНА/На посаду глави «ПриватБанку» відібрали 13 кандидатів
Зберегти
Вигляд
Процедуру обрання глави та фіндиректора «ПриватБанку» продовжили до середини вересня.

Наглядова рада «ПриватБанку» отримала перелік з 13 кандидатів на посаду голови правління та фінансового директора від компанії з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine.

Про це повідомили в «ПриватБанку», передають «Українські Новини».

«За підсумками поглибленого аналізу і оцінки компетенцій, професійного досвіду, здібностей і мотивації для вирішення поставлених завдань, з усього пулу кандидатів сформований попередній список кандидатів на обидві посади з 13 претендентів з Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії, Латвії, Італії, України» , — повідомила експерт з пошуку управлінського персоналу Amrop в Україні Світлана Рощупкина.

За її словами, список представлений наглядовій раді Приватбанку для подальшого розгляду. Триває процес переговорів з кандидатами з попереднього шорт-листа.

«Однак відпускний період вносить корективи — не всі члени наглядової ради перебувають в Україні та не зможуть зібратися раніше першої декади вересня», — зазначили у банку.

Таким чином, процедура пошуку і узгодження нового глави правління «ПриватБанку» продовжена до середини вересня.

Раніше на посаду глави «ПриватБанку» претендували понад 200 кандидатів.

26 червня керівник «ПриватБанку» Шлапак оголосив про відставку

Уряд підтримав націоналізацію «ПриватБанку» в грудні 2016 року. Пізніше в Мінфіні повідомили, що держава планує в майбутньому продати націоналізований «ПриватБанк».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Приватбанк
Пов`язані новини