Світ

На посаду очільника Каталонії висунули арештованого сепаратиста Санчеса

6 березня, 2018 09:00
Світ/На посаду очільника Каталонії висунули арештованого сепаратиста Санчеса
Зберегти
Вигляд
lead
В Іспанії глава парламенту Каталонії Роже Торрент запропонував в якості кандидата на пост глави адміністрації регіону арештованого Жорді Санчеса.

В Іспанії глава парламенту Каталонії Роже Торрент запропонував в якості кандидата на пост глави адміністрації регіону арештованого Жорді Санчеса.

Про це повідомляє DW з посиланням на інформагенцію dpa.

Колишній лідер каталонського руху за незалежність Санчес вже четвертий місяць перебуває в іспанській в'язниці через звинувачення у заколоті, організації повстання та розтраті державних коштів.

Влада Іспанії не підтримує кандидатуру Санчеса. Крім того, іспанський конституційний суд постановив, що кандидат на пост глави Каталонії має особисто з'являтися в регіональному парламенті в Барселоні.

Нагадаємо, 1 березня відсторонений глава женералітету Каталонії Карлес Пучдемон відмовився від претензій на посаду глави регіону.

17 січня переобраний парламент Каталонії розпочав першу сесію за майже три місяці після того, як офіційний Мадрид розпустив попереднє скликання та оголосив про проведення дострокових виборів.

Нагадаємо, 27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Пов`язані новини