На ринку «Барабашово» в Харкові сталися сутички між підприємцями та охоронцями
Фото:

Нацполіція

Сьогодні, 27 лютого, на території ринку «Барабашово» в Харкові сталися сутички між приватними підприємцями та охоронцями торговельного центру.

Про це повідомляє поліція області.

Хтось застосував піротехніку та сльозогінний газ. На місці події зараз перебуває керівництво поліції в Харківській області та Управління превентивної діяльності, які координують роботу служб та підрозділів поліції щодо врегулювання конфліктної ситуації на ринку.

Відео з кадрами з ринку публікують в різних міських пабліках. На одному з них видно, як люди в зеленій формі перекривають шлях підприємцям, чоловік з пістолетом в руках кричить жінці не підходити і не провокувати, а на тлі чутні звуки вибухів.

«Громадське Харків» повідомляє, що сутички попередньо виникли між підприємцями і працівниками ринку з одного боку та людьми, які прибули для демонтажу арки на в’їзді в ринок. Також видання пише, що мінімум 4 людини отримали опіки, однак у поліції поки про це не повідомляють.

Нагадаємо, ввечері 7 червня 2019 року на ринку «Барабашово» у Харкові сталися сутички, у яких постраждали 8 людей. Під час конфлікту зокрема побили 36-річного оператора Вадима Макарюка та забрали його відеокамеру.

Його доставили до Харківської міської лікарні швидкої допомоги імені Мещанінова. Внаслідок крововиливу в мозок у Макарюка стався інсульт.

Поділитись: