На Рівненському полігоні розпочали слідчий експеримент за участю представників Міноборони для встановлення причин вибуху міномета «Молот», внаслідок якого загинули троє військових.

На Рівненському полігоні розпочали слідчий експеримент за участю представників Міноборони для встановлення причин вибуху міномета «Молот», внаслідок якого загинули троє військових.

Про це у Facebook повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«На полігоні за участю директора Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, експертів та представників Міноборони починаємо слідчий експеримент щодо встановлення причини детонації/вибуху міномету «Молот» заради встановлення причини трагедії і збереження та убезпечення життя всіх бійців ЗМУ при виконанні службових обов'язків по захисту Батьківщини», — написав Матіос.

Уранці 6 липня під час військових навчань на 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні стався вибух міномета

Від вибуху загинуло троє військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади і базується в Ужгороді. Дев'ятеро бійців дістали поранення. Троє з поранених у важкому стані.

Трьох військовослужбовців, які постраждали унаслідок вибуху міномета під час навчань на Рівненському полігоні, у вкрай важкому стані перевели до львівської лікарні.

Президент Петро Порошенко на час слідства заборонив використовувати міномети «Молот» на навчаннях до завершення розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому вибухають міномети «Молот»? 

Нагадаємо, у липні 2016 року на полігоні «Широкий лан» через вибух міномета загинув військовий.

9 серпня 2017 року двоє військових загинули та ще п’ятеро були поранені поблизу Мар’їнки на Донбасі внаслідок вибуху міномета.

5 квітня 2018 року у Кривому Розі стався вибух на полігоні, унаслідок чого постраждали троє військових.

4 серпня 2017-го на Київщині на полігоні загинув військовий, ще 5 дістали поранення під час бойових стрільб.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile