Поблизу Ічні у Чернігівській області за годину сталося до 44 вибухи боєприпасів. Зазначимо, що зранку 13 жовтня в Міноборони заявили про припинення вибухів на військових складах.

Снаряди вибухнули у період з 17:00 до 18:00 години. Загалом за день рятувальники скинули на ділянки з пожежею 48 тонн води, поза територією арсеналу — 38 тонн.

Психологи надали допомогу 360 місцевим мешканцям, а від початку пожежі та евакуації людей психологи допомогли 2 тисячам місцевих.

На Чернігівщині також поширили 5 тисяч спеціальних листівок про техніку безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

У Міноборони заявили, що станом на 10 годину 13 жовтня на території арсеналу поблизу Ічні, де нещодавно сталася пожежа на складі боєприпасів, припинилися вибухи.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: