Життя

На станціях міської електрички Києва встановили 16 турнікетів для оплати проїзду карткою

Ощадбанк
Життя/На станціях міської електрички Києва встановили 16 турнікетів для оплати проїзду карткою
Зберегти
Вигляд
На 11 станціях київської міської електрички встановили 16 турнікетів для безготівкової оплати проїзду за допомогою банківської картки. Зазначається, що термінали встановлені на станціях, які дозволять покрити 83% пасажиропотоку електрички.

«Технологія працює на станціях Дарниця, Лівобережна, Троєщина-2, Почайна, Вишгородська, Сирець, Борщагівка, Караваєві Дачі, Київ-Пасажирський, Видубичі та Лівий Берег. Усього в рамках проекту планується встановити 24 турнікети, які зроблять безконтактну оплату доступною на всіх станціях міської електрички», — повідомляє прес-служба Ощадбанку, який реалізує даний проект спільно з Mastercard.

Турнікет з можливістю безконтактної оплати проїзду на станції Київської міської електрички   

Ощадбанк

Зазначається, що це вже другий проект з поширення безконтактних карткових розрахунків у міському транспорті Києва. У 2015 році Mastercard спільно з Ощадбанком обладнали такими турнікетами Київський метрополітен.

«Київ ще у 2015 році став одним із перших міст у світі, де за проїзд у метро можна розрахуватись безконтактною карткою просто на турнікеті. Інноваційна технологія швидко здобула популярність серед пасажирів, і сьогодні вже понад 150 тисяч оплат у метро щодня — безконтактні», — повідомила генеральна директорка Mastercard в Україні Інга Андреєва.

Раніше повідомлялось, що власники Mastercard зможуть використовувати карту як проїзний у метро.

Пов`язані новини