На 11 станціях київської міської електрички встановили 16 турнікетів для безготівкової оплати проїзду за допомогою банківської картки. Зазначається, що термінали встановлені на станціях, які дозволять покрити 83% пасажиропотоку електрички.

«Технологія працює на станціях Дарниця, Лівобережна, Троєщина-2, Почайна, Вишгородська, Сирець, Борщагівка, Караваєві Дачі, Київ-Пасажирський, Видубичі та Лівий Берег. Усього в рамках проекту планується встановити 24 турнікети, які зроблять безконтактну оплату доступною на всіх станціях міської електрички», — повідомляє прес-служба Ощадбанку, який реалізує даний проект спільно з Mastercard.

Турнікет з можливістю безконтактної оплати проїзду на станції Київської міської електрички
Фото:

Ощадбанк

Зазначається, що це вже другий проект з поширення безконтактних карткових розрахунків у міському транспорті Києва. У 2015 році Mastercard спільно з Ощадбанком обладнали такими турнікетами Київський метрополітен.

«Київ ще у 2015 році став одним із перших міст у світі, де за проїзд у метро можна розрахуватись безконтактною карткою просто на турнікеті. Інноваційна технологія швидко здобула популярність серед пасажирів, і сьогодні вже понад 150 тисяч оплат у метро щодня — безконтактні», — повідомила генеральна директорка Mastercard в Україні Інга Андреєва.

Раніше повідомлялось, що власники Mastercard зможуть використовувати карту як проїзний у метро.

Поділитись: