Київський метрополітен у партнерстві з компанією Mastercard та Ощадбанком запустили у столичному метро MetroPass — рішення, що дає пасажирам змогу розраховуватися на жовтих турнікетах безконтактними банківськими картками Mastercard як проїзними.

Київський метрополітен у партнерстві з компанією Mastercard та Ощадбанком запустили у столичному метро MetroPass — рішення, що дає пасажирам змогу розраховуватися на жовтих турнікетах безконтактними картками Mastercard як проїзними.

Про це повідомляє прес-центр столичного метрополітену.

Зазначається, що власники карток також зможуть використовувати поїздки, сплачені наперед зі знижкою. Технологію реалізовано з використанням обладнання компанії IngenicoGroup і за технічної підтримки консорціуму «Астек».

Власник картки має можливість обирати тарифний план відповідно до своїх потреб. Пасажири, які користуються метро нерегулярно або менш як два рази на день, можуть зі знижкою передплатити поїздки та використовувати їх протягом необмеженого часу. Що більшу кількість поїздок буде придбано, то меншою буде вартість.

Також пасажири зможуть підключити до своїх карток безлімітні проїзні на місяць чи за півціни — на півмісяця.

Пасажири, які користуються столичною підземкою нечасто, можуть і надалі оплачувати разові проїздки безпосередньо на жовтих турнікетах своїми безконтактними картками Mastercard.

Еквайром розрахунків з технологією безконтактної оплати в Київському метрополітені виступає Ощадбанк. За його даними, з моменту запуску рішення у столичному метро понад 8,5 мільйонів поїздок було оплачено безконтактно з Mastercard.

Передплатити поїздки чи підключити безлімітний проїзний для використання картки можна самостійно у платіжних терміналах на касах станцій.

Передплатити поїздки, підключити до безконтактної картки Mastercard проїзний чи перевірити залишок поїздок на рахунку можна на платіжних терміналах центральних станцій Київського метрополітену. Незабаромці опції будуть доступні на всіх станціях столичної підземки.

Раніше повідомлялось, що Вищий господарський суд України залишив без змін рішення, за яким столичний метрополітен має виплатити компанії «Укррослізинг» майже 2 мільярди гривень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: