На українській антарктичній станції «Академік Вернадський» завершилось голосування на виборах президента, воно тривало всього годину. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

Голосування на українській антарктичній станції почалося 31 березня о 08:00 за місцевим, аргентинським, часом (о 14.00 за київським часом) і закінчилося за годину.

У голосуванні взяли участь 34 громадянина — 11 учасників 23-ої Української антарктичної експедиції та 23 члени сезонного загону науковців, які нині перебувають на станції.

О 15:40 за Києвом скан-копія протоколу за результатами голосування відправили через інтернет до Центральної виборчої комісії.

«Оригінали бюлетенів та протоколу опечатані та будуть передані до ЦВК після ротації постійної антарктичної експедиції, приблизно в другій половині квітня 2019 року», — пояснили науковці.

Зазначимо, в Антарктиді облаштували найвіддаленішу дільницю для голосування на виборах президента України.

Експедитори голосують на станції «Академік Вернадський» з 1998 року. Вони можуть обирати президента, парламент (за списками партій), утім не голосують за кандидатів на мажоритарних округах та не беруть участі у місцевих виборах.

Поділитись: