УКРАЇНА

На станціях метрополітену можуть з’явитися громадські туалети

9 липня, 2018 17:34
УКРАЇНА/На станціях метрополітену можуть з’явитися громадські туалети
Зберегти
Вигляд
У нових державних будівельних нормах щодо метрополітену можуть з’явитися норми, про обов'язкову наявність громадських вбиралень.

У нових державних будівельних нормах щодо метрополітену можуть з’явитися норми, про обов'язкову наявність громадських вбиралень.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

«Питання не нове і періодично піднімається громадянами. На скільки мені відомо, в Києві навіть створювали таку петицію, яку підтримало багато киян. Тобто запит у суспільства є. Але проектування публічних туалетів на станціях метрополітену в державних будівельних нормах зараз не передбачено», — повідомив Парцхаладзе.

Він також додав, що у Мінрегіоні наразі триває аналіз необхідності введення нової норми, яка буде стосуватись проектування туалетів на станціях метро.

За словами Парцхаладзе, облаштування вбиралень безпосередньо на перонах станцій може бути складним з технічної точки зору. Тому у міністерстві наразі розглядають варіант їхнього встановлення у підземних переходах або біля входів до станцій, подібно до того, як це працює у метрополітенах Лондона, Парижа чи Рима.

Напередодні Міністерство регіонального розвитку оновило державні будівельні норми щодо проектування тротуарів, якими з 1 вересня забороняється встановлення МАФів та рекламних щитів при проектуванні нових тротуарів чи реконструкціях вулиць.

Раніше в Мінрегіоні зробили обов’язковим проектування велосипедних смуг під час будівництва та реконструкції доріг.

Крім цього, в Україні дозволили розміщувати дитсадки у житлових багатоповерхових домах.

Як повідомлялося, в Україні зобов’яжуть утеплювати освітні заклади при будівництві та реконструкції.

Більше про:
# метрополітен
Пов`язані новини