УКРАЇНА

На суд по Насірову приїхав керівник антикорупційної прокуратури Холодницький

5 березня, 2017 19:59
УКРАЇНА/На суд по Насірову приїхав керівник антикорупційної прокуратури Холодницький
Зберегти
Вигляд
В Солом’янський суд Києва, де відбувалась засідання щодо обрання запобіжного заходу відстороненому главі Державної фіскальної служби Роману Насірову, приїхав керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький.

В Солом’янський суд Києва, де відбувалась засідання щодо обрання запобіжного заходу відстороненому главі Державної фіскальної служби Роману Насірову, приїхав керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Наразі в суді триває перерва через те, що адвокати Насірова оголосили відвід судді.

Холодницький разом з іншими прокурорами

При цьому, джерела в САП повідомили Громадському, що обирання судді для вирішення питання відводу затягується.

«Голова суду має всі повноваження, щоб призначити суддю для вирішення питання відводу. Або він сам може це зробити, або призначити суддю через систему. Це можна було зробити за годину, але цього не робиться», — сказав співбесідник з САП.

При цьому в Національне антикорупційне бюро закликало негайно обрати суддю.

«Якщо протягом найближчого часу не буде вирішене питання про продовження судового засідання та розгляд клопотання сторони захисту про відвід судді, запобіжний захід підозрюваному голові ДФС до кінця дня обрано не буде.», — йдеться в повідомленні НАБУ.

Нагадаємо, суддя повинен передати справу слідчому судді, який повинен винести рішення про відвід.

Як сказав Громадському суддя, 5 березня нема чергового слідчого судді, але при цьому процесуально, строк тримання Насірова під вартої спливає.

Тому, якщо не знайдеться суддя, Насірова о 23 годині відпустять.

Вчора, 4 березня, суд оголосив перерву у розгляді справи.

Пізніше стало відомо, що Насірова з зали суду направили у лікарню «Феофанія», де раніше представники НАБУ вручили йому підозру.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалось в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини