Війна

На Світлодарській дузі загинули двоє військових 54-ї бригади

2 лютого, 2017 21:32
Війна/На Світлодарській дузі загинули двоє військових 54-ї бригади
Зберегти
Вигляд
Бойовики обстрілювали передові позиції 54-ї бригади в районі Світлодарської дуги з мінометів.

У зоні бойових дій на Донбасі в районі Світлодарської дуги протягом 2 лютого загинули 2 військових, 6 бійців було поранено.

Про це Громадському розповіла замполіт першого батальйону 54-ї бригади із позивним «Капкан».

За її словами, близько 12 години бойовики почали обстрілювати передові позиції 54-ї бригади в районі Світлодарської дуги з мінометів калібру 120-мм.

Під час обстрілу жінка-санінструктор намагалась евакуювати пораненого, однак сама загинула від осколкового поранення. Водій, який мав їх вивозити, також був поранений, зараз він перебуває у реанімації.

А пізніше загинув ще один боєць на передовій позиції під час наступного обстрілу.

Поранених не вдавалось забрати до вечора, оскільки бойовики не припиняли обстріл, не дивлячись на запити української сторони про припинення вогню. Станом на 20:40 обстріли поновились. 

«Ми кілька разів намагались евакуювати поранених, але «сєпари» нам не давали цього зробити. Другого загиблого забрали з позицій аж надвечір. І зараз знову почався обстріл», – розповіли у 54-й бригаді.

Нагадаємо, що період з 18 по 23 грудня під час боїв в районі Світлодарської дуги загинули 9 українських військовослужбовців, зазнали поранень – 35, отримали контузію – 17, різні травми – 11.

Станом на 11 січня підрозділи Збройних сил України закріпилися на зайнятих 18 грудня позиціях на Світлодарській дузі в межах лінії розмежування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вдома мене записали двохсотим, дружина ледь пережила» — репортаж зі Світлодарської дуги.

Пов`язані новини