Люди в традиційних баварських костюмах сидять на сходах статуї Баварії на лузі Терези, де традиційно щороку відбувається пивний фестиваль "Октоберфест", Мюнхен, Німеччина, 19 вересня 2020 року
Фото:

EPA / LUKAS BARTH-TUTTAS

Влада міста Мюнхен, де традиційно відбувається найбільший пивний фестиваль «Октоберфест», заборонила розпивати алкоголь на території заходу із ранку 19 вересня. Хоча сам «Октоберфест» скасували, люди все одно прийшли на святкування.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Напередодні 54 власники землі в Мюнхені закликали всіх охочих відсвяткувати в місцевих пабах. А на перший день фестивалю, який не відбувся (19 вересня), до міської влади подали два прохання про проведення акцій на території луки Терези — місця проведення «Октоберфесту».

Одна з цих акцій мала на меті засвідчити «право на альтернативний "Октоберфест"», а інша — «представлення традицій і звичаїв». Побоюючись, що може йтися про масове скупчення людей і фактично той же «Октоберфест», міська влада Мюнхена заборонила алкоголь на лузі Терези.

19 вересня люди справді вийшли на луг, але великого їх скупчення не було: вони влаштували пікніки невеликим групами. Частина з них убралася в традиційний одяг для «Октоберфесту». Втім щось від фестивалю таки лишилося — традиційне розбивання пивних бочок.

Поліція стежить за дотриманням правопорядку під час альтернативного святкування "Октоберфесту", Мюнхен, Німеччина, 19 вересня 2020 року
Фото:

EPA / LUKAS BARTH-TUTTAS

Найбільший у світі пивний фестиваль «Октоберфест» скасували у квітні — він мав відбутися з 19 вересня по 4 жовтня. Щороку на нього з'їжджаються близько 6 мільйонів людей.

Сталося це вперше з часів Другої світової, але не вперше за його 210-річну історію. Причини були різні — від «наполеонівських війн» (1813) до епідемії холери (1854, 1873). Не проводили фестиваль і під час Першої та Другої світових війн.

У Німеччині в останні дні заговорили про другу хвилю коронавірусної хвороби: кількість хворих почала різко зростати, зокрема і в самому Мюнхені, відзначає DW. Загалом за час епідемії від COVID-19 померли понад 9300 людей, а виявили його всього у понад 272 тисяч.

Поділитись: