На території військових складів у Балаклїї Харківської області вдень 15 листопада пролунали вибухи. Як повідомили hromadske у Збройних силах України у цей час там проводили планові роботи саперів зі знешкодження боєприпасів. Але під час утилізації боєприпасів здетонував снаряд — двоє військових загинули, четверо постраждали

Про вибухи на території складів з боєприпасами Міністерства оборони на території Балаклії hromadske повідомили місцеві жителі:

«Як я почув, горить зона розмінування. Там, де склади. Хвилин 20 назад пролунали сильні хлопки. Хлопків десять було. Може, менше. Декілька гучних дуже. І дим сильний», — повідомив hromadske повідомив мешканець села Вербівка, яке знаходиться у двох кілометрах від Балаклії.

Водночас у ЗСУ закликали не панікувати. Начальник управління зв'язків із громадськістю Збройних сил України Богдан Сеник запевнив hromadske, що проводяться планові роботи.

«У районі 14:30 на 65 арсеналі в Балаклії було чутно близько 20 вибухів...Там відбуваються планові роботи саперів, які здійснюють знешкодження боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати», — повідомив Сеник.

За кілька хвилин стало відомо, що постраждав сапер. Згодом про двох загиблих та 4 постраждалих військових підтвердили у Генеральному штабі Збройних сил України. Але наголосили, що місцевим мешканцям нічого не загрожує.

Нагадаємо, 23 березня 2017-го року в Балаклії Харківської області близько третьої години ночі сталася пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Унаслідок тих подій загинули дві людини, одна була поранена, 345 будинків було пошкоджено. У жовтні 2015-го року сталися вибухи у Сватовому Луганської області:

Поділитись: