На церемонії вручення національної телевізійної премії «Телетріумф» у Києві переплутали переможця.

На церемонії вручення національної телевізійної премії «Телетріумф» у Києві переплутали переможця. Так, у номінації «Найкраща музична програма/церемонія/концерт» переможцем оголосили трансляцію «Євробачення» на каналі СТБ. Як виявилося, насправді перемогу отримала телеверсія концерту співака Дмитра Монатіка на каналі «1+1».

Про це повідомляє «Детектор.медіа».

Директор індустріального телевізійного комітету та організатор премії Ігор Коваль вибачився перед переможцем та пожартував, що тепер «Телетріумф» можна порівнювати з «Оскаром».

У 2017 році на церемонії вручення «Оскару» у номінації «Фільм року» переможцем оголосили мюзикл «Ла-ла-ленд». Однак актору, який вручав нагороду, видали не той конверт з назвою переможця. Відтак, статуетку у номінації віддали драматичному фільму «Місячне сяйво».

Нагадаємо, що журналіст Громадського Кутєпов став переможцем премії «Телетріумф».

До короткого списку премії «Телетріумф» потрапили три матеріали Громадського.

Загалом українські телевізійні проекти змагалися за статуетки «Телетріумф» у 73 номінаціях для національних та регіональних ЗМІ. Цього року номінантів оцінювали представники шістьох професійних гільдій, на які поділили членів Української телевізійної академії.

Церемонія нагородження переможців відбулася 25 квітня у приміщенні Концерт-холу «Stereo Plaza».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile