УКРАЇНА

Журналіст Громадського Кутєпов став переможцем премії «Телетріумф»

25 квітня, 2018 22:48
УКРАЇНА/Журналіст Громадського Кутєпов став переможцем премії «Телетріумф»
Зберегти
Вигляд
lead
Журналіст Громадського Богдан Кутєпов став переможцем у номінації «Кращий оператор новин/телевізійних репортажів» премії «Телетріумф».

Журналіст Громадського Богдан Кутєпов став переможцем у номінації «Кращий оператор новин/телевізійних репортажів» премії «Телетріумф».

Кутєпов отримав премію за проект «Валькірія. Історія росіянки, яка воює за Україну».

Загалом українські телевізійні проекти змагалися за статуетки «Телетріумф» у 73 номінаціях для національних та регіональних ЗМІ. Цього року номінантів оцінювали представники шістьох професійних гільдій, на які поділили членів Української телевізійної академії.

Церемонія нагородження переможців відбулася 25 квітня у приміщенні Концерт-холу «Stereo Plaza».

Нагадаємо, що до короткого списку премії «Телетріумф» потрапили три матеріали Громадського.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти