Затримання депутата міськради у Вінницькій області
Фото:

Офіс генерального прокурора

Прокуратура Вінницької області 7 лютого викрила депутата однієї з міських рад Вінницької області, який ймовірно вимагав 100 тисяч доларів за голосування.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, депутат нібито обіцяв підприємцю забезпечити голосування депутатами міськради за рішення щодо надання у користування 10 га землі для здійснення підприємницької діяльності.

Для цього він, як повідомляється, заручився підтримкою міського голови та ще трьох осіб, двоє з яких нібито є «впливовими у кримінальному світі особами».

Крім того, згадані особи нібито гарантували безумовне підписання міським головою ухваленого рішення та відповідного договору за хабар у 100 тисяч дол.

«Вказаних осіб затримано при спробі одержання частини грошових коштів у сумі 20 тис. дол. США. Тривають обшуки за місцем проживання та роботи фігурантів, вилучено предмет неправомірної вигоди, а також інші кошти та зброю», — йдеться у повідомленні.

Наразі вирішують питання про оголошення їм підозри та звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу. Винним загрожує ув’язнення від 5 до 10 років.

Поділитись: