У Волинській області правоохоронці затримали голову осередку однієї з політичних партій, який пообіцяв громадянину за 200 тисяч доларів посаду в Кабміні, а також взяти до закритої «групи масонів».

Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

За даними правоохоронців, затриманий налагодив схему, яка принесла йому 1,5 мільйона доларів. Підозрюваний розповідав про нібито дружні відносини з «авторитетними» особами і «створив собі імідж впливової людини».

«Чоловік представлявся від імені британської організації «Групи Ротшильда», застосовував психологічні маніпуляції та легко входив у довіру до потерпілих», — йдеться у повідомленні.

Шахрай казав, що може завдяки цим знайомствам пролобіювати призначення на високі посади.

Зокрема одному з громадян підозрюваний пообіцяв взяти до закритої «групи масонів», а також посприяти призначенню до Кабміну.

Затримали чоловіка в одному з кафе Луцька та вилучили 200 тисяч доларів. Крім грошей поліція вилучила «заяву» потерпілого про вступ до «групи масонів» та перстень «печатка масонів».

Нагадаємо, на початку червня у Харкові правоохоронці затримали в одному з ресторанів міста двох чоловіків, які намагалися продати посаду голови Харківської ОДА за мільйон доларів. Затримали зловмисників «на гарячому» після отримання ними першого траншу у 150 тисяч доларів.

Поділитись: