Починаючи з 10 лютого у Києві почнуть свою роботу перші 10 інспекторів з паркування. Наразі вони не штрафуватимуть за неправильне паркування, а лише «слідкуватимуть за правилами парковки».

ОНОВЛЕНО: інспектори з паркування почнуть свою роботу в Києві з 10 лютого. У попередній версії новини ми вказували, що інспектори розпочнуть свою роботу у Києві з 1 лютого.

Про це повідомив заступник начальника управління (інспекції) з паркування Дмитро Рахматуллін в інтерв’ю муніципальному виданню «Вечірній Київ».

Зазначається, що так у столиці реалізують перший етап запровадження реформи. Водночас виписувати штрафи інспектори почнуть під час запровадження другого етапу — у квітні 2019 року.

«А вже в травні можна буде впровадити третій етап, коли інспектори й поліція зможуть приймати більш суворі рішення. Тоді застосовуватиметься евакуація припаркованого з порушеннями транспорту. Але до того часу, Київрада має внести зміни до деяких міських положень й документів», — повідомив Рахматуллін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Звільнити вулиці від авто: чи запрацює «закон про паркування»?

Раніше у Київраді повідомляли, що інспектори з паркування мали почати свою роботу 27 вересня 2018 року. Водночас про сам конкурс на цю посаду оголосили лише за 17 днів — 10 вересня.

У травні 2018 року в Києві вперше виставили на аукціон місця для паркування.

У грудні 2017 року Верховна Рада прийняла законопроект про реформування сфери паркування транспортних засобів — посилили відповідальність за порушення правил зупинки, стоянки чи паркування.

Поділитись: