УКРАЇНА

На Закарпатті правоохоронці проводять спецоперацію із залученням авіації

16 листопада, 2017 18:34
УКРАЇНА/На Закарпатті правоохоронці проводять спецоперацію із залученням авіації
Зберегти
Вигляд
lead
Державна прикордонна служба разом з підрозділами Міністерства внутрішніх справ і військовою прокуратурою проводить масштабну спецоперацію на Закарпатті. Метою є «нанесення суттєвого удару» організаторам незаконної діяльності на держкордоні

Державна прикордонна служба разом з підрозділами Міністерства внутрішніх справ і військовою прокуратурою проводить масштабну спецоперацію на Закарпатті. Метою є «нанесення суттєвого удару» організаторам незаконної діяльності на держкордоні.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

До операції долучили техніку, зокрема броньовики та авіацію. Обшуки відбуваються в десятках приміщень.


Фото: ДПСУ

За словами прес-секретарки військової прокуратури західного регіону Юлії Галущак, у межах спецоперації повідомили про підозру чиновникові Держгеокадастру. Про це вона повідомила в ефірі «112 Україна».

«За результатами кількох обшуків прокурори встановили: у 2015-2016 роках посадовою особою…здійснювалися протиправні дії щодо переоформлення земель, розташованих уздовж лінії державного кордону України», — сказала вона.

Прокурори клопотатимуть про запобіжний захід чиновнику у вигляді тримання під вартою.

За словами Галущак, правоохоронці проводять 100 одночасних обшуків, передає «Українська правда».

Цього ж дня Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією проводить близько 50 обшуків в шести регіонах України у справі про зловживання на залізниці.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини