В уряді повідомили, що спрямували на погашення заборгованості шахтарям 163 мільйонів гривень. Шахтарі мають отримати кошти найближчим часом.

Про це повідомили у прес-службі міністерства енергетики та захисту довкілля.

«Вже сьогодні Державна казначейська служба України перерахувала 163 млн грн, які будуть спрямовані на забезпечення оплати праці шахтарів та внесення обов'язкових платежів, пов'язаних з виплатою заробітної плати», — повідомили у Міненерго.

За відповідні кошти мають погасити заборгованість із зарплат для низки шахт, зокрема на шахті ім. М.С. Сургая, Шахтоуправління, Південнодонбаське No1, Мирноградвугілля, Селидіввугілля, Торецьквугілля, Первомайськвугілля, Лисичанськвугілля, Львіввугілля та Волиньвугіллю.

У Міненерго також додають, що на субсидії шахтам у 2020 році передбачено 1,9 мільярда гривень у бюджеті.

Раніше повідомлялося, що Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України міста Червонограда 23 січня перекрило дорогу міжнародного значення Львів — Рава-Руська через затримки зарплат

Як повідомлялося, станом на 16 січня зарплатна заборгованість перед Львіввугілля складає 317 млн 790 тис. грн (грудень, листопад, частково жовтень 2019 року).

Нагадаємо, 18 червня 2019 на Львівщині гірники з шахт «Лісова» та «Степова» відмовились спускатися у забої до повного погашення заборгованості по заробітній платі. 19 червня всі шахти ДП «Львіввугілля» відновили роботу.

Поділитись: