У Новоград-Волинському районі Житомирщини пошуковці виявили останки трьох солдатів, які загинули у 1941 році.

Про це йдеться у повідомленні історико-патріотичного об'єднання «Пошук» на сторінці у Facebook.

Так, 17 серпня пошуковці проводили польові роботи у Новоград-Волинському районі на місцях боїв 1941 року і протягом дня знайшли останки трьох солдатів.

«Перший солдат був знайдений на глибині 60 см. При ньому була каска СШ-39, гільзи 7,62 та порожні магазинні планки, що свідчить про те, що він стріляв під час бою. Проте потужний вибух снаряду розірвав його на шматки, та залишив від нього лише деякі фрагменти скелету», — йдеться у повідомленні.

Останки другого солдата виявили на глибині 40 см. Він також значно постраждав від артилерійського вогню. При ньому знайшли каску СШ-39, дзеркальце, 2 монетки, ключик від дому, сірники, а в чоботі була ложка.

Третій солдат, якого викопали на глибині 40 см, мав сильно деформований череп від вибуху. При ньому була каска СШ-39, значок «Спортсмен-парашутист», помазок для гоління, дзеркальце, монети 30-х років, залишки газети польською мовою та «смертний медальйон», де, як правило, є інформація про бійця. Однак цей медальйон був незакручений і записка в ньому повністю згнила. 

«Всі воїни залишаться назавжди невідомими», — резюмували пошуковці.

Нагадаємо, на території Кремля в Москві знайшли авіаційну бомбу часів Другої світової війни.

Поділитись: