ENRU

НАБУ і ГПУ розслідуватимуть «чорну бухгалтерію ПР» без антикорупційної прокуратури

Детективи Національного антикорупційного бюро України продовжать розслідування так званої «справи чорної бухгалтерії Партії регіонів» у складі спільної слідчої групи з департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України, очолюваним Сергієм Горбатюком.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Раніше, 9 червня, Спеціалізована антикорупційна прокуратура поширила заяву щодо рішення її керівника Назара Холодницького зупинити слідство стосовно Голови ЦВК Михайла Охендовського та передачу матеріалів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів за підслідністю до Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України.

«Щодо рішення Керівника САП про зупинення слідства стосовно Голови ЦВК, то як керівник групи прокурорів він не зобов’язаний погоджувати свої рішення з детективами Національного бюро.  На переконання НАБУ, докази, зібрані детективами у їхній сукупності є достатніми для повідомлення Голові ЦВК про підозру в її остаточній редакції та подальшого скерування  обвинувального акту до суду», - відповіли в НАБУ.

У заяві також вказується, що «Національне антикорупційне бюро не бачить підстав для занепокоєння з боку САП в питанні перевірки достовірності підписів, так само як і щодо термінів давності записів в «амбарній книзі ПР». Для прикладу, достовірність підписів Голови ЦВК була підтверджена двічі». 

Нагадаємо, голову ЦВК Охендовського підозрюють в отриманні коштів з «чорної каси» Партії регіонів.

Сам Охендовський назвав «нікчемними» докази щодо отримання ним грошей від Партії регіонів.

Пізніше Національне антикорупційне бюро України оприлюднило результати експертизи, яка підтверджує, що підписи у «чорній бухгалтерії» Партії Регіонів належать Охендовському.

16 березня  в НАБУ повідомили, що підписи глави ЦВК у «чорній бухгалтерії» регіоналів підтверджені повторною експертизою. 

У квітні підозру щодо голови ЦВК передали прокурорам для затвердження. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вільна каса БПП». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram