Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обушки в приміщенні Міністерства інформаційної політики, яке перебуває в процесі реорганізації.

Про це повідомив колишній державний секретар МІП, а нині державний секретар Міністерства культури, молоді та спорту Артем Біденко.

«Сьогодні в Міністерстві інформаційної політики України та ДП «Захист інформаційного простору», підпорядкованому Міністерству, відбуваються обшуки НАБУ», — написав він.

За словами Біденка, обшуки відбуваються в рамках справи щодо тендера, проведеного у 2018 році на суму 15 мільйонів гривень на просування України та бренду UkraineNOW на телеканалі CNN.

«За версією слідства, переможець тендеру компанія CFC Consulting не розмістила рекламу, незважаючи на наявність актів виконаних робіт від CNN», — зазначив він. Біденко також додав, що у відомстві «максимально співпрацювали і співпрацюємо зі слідством, аби якомога швидше зафіксувати висновки».

Своєю чергою, у НАБУ пояснили, що розслідування, у рамках якого проводять обшуки, триває з липня 2019 року.

«Слідчі дії санкціоновані, їх здійснюють у межах розслідування можливої розтрати службовими особами Міністерства інформаційної політики України за попередньою змовою зі службовцями ДП «Центр захисту інформаційного простору України» та представниками приватних компаній бюджетних коштів, отриманих для фінансування проектів із захисту національного інформаційного простору», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у січні 2019 року за підсумками перевірки Державною аудиторською службою фінансових операцій Міністерства інформаційної політики виявили нераціональне використання коштів на суму 43,3 мільйона гривень.

Поділитись: