Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки на Криворізькій теплоцентралі (ТЕЦ). Службових осіб підприємства підозрюють у зловживаннях на 80 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Слідча дія санкціонована і здійснюється в ході розслідування фактів зловживань службових осіб держпідприємства при здійсненні господарських операцій Криворізькою теплоцентраллю на загальну суму понад 80 млн грн», — повідомили у НАБУ.

Там зазначили, що попередньо оцінюють дії службових осіб Криворізької ТЕЦ як привласнення, розтрату та заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. Якщо провину посадовців підприємства доведуть, то їм загрожує позбавлення волі терміном від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Раніше у Нафтогазі повідомляли, що через заборгованість Криворізької ТЕЦ за газ Кривий Ріг може залишитися без опалення взимку. Загальна сума боргів ТЕЦ складає 1,76 мільярда гривень, з яких компанія має погасити щонайменше 1,17 мільярда гривень. Також про зрив опалювального сезону у Кривому Розі повідомляв голова Фонду державного майна Віталій Трубаров. Він пропонував для вирішення цієї проблеми проводити переговори з Нафтогазом.

Поділитись: