Про це заявив керівник НАБУ Артем Ситник в ході парламентських слухань про реалізацію основ антикорупційної політики в Україні.

Національне антикорупційне бюро зареєструвало кримінальне провадження за фактом втручання в його роботу.

Про це заявив керівник НАБУ Артем Ситник в ході парламентських слухань про реалізацію основ антикорупційної політики в Україні, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми сьогодні зареєстрували кримінальне провадження за фактом втручання в роботу співробітника правоохоронного органу», – повідомив він.

Він також заявив про те, що є рішення Печерського районного суду Києва про дозвіл на допит членів сім'ї працівника НАБУ в Грузії, і «зараз буде міжнародне доручення» для реалізації цього рішення.

Раніш в НАБУ заявили, що відкриття кримінального провадження проти першого заступника директора НАБУ Гізо Углави є тиском на Бюро та реакцією на розслідування, які проводять їх детективи.

Раніше повідомлялось, що Генпрокуратура відкрила провадження проти заступника глави НАБУ за звинуваченням у несплаті податків та приховуванні громадянства Грузії, перебуваючи на державній посаді.

У Національному антикорупційному бюро назвали відкриття Генпрокуратурою провадження проти заступника глави Бюро Гізо Углави тиском на орган та реакцією на розслідування НАБУ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: