Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали першого заступника ексначальника поліції Одещини Костянтина Гейка.

Про це йдеться у повідомленні НАБУ.

«Детективи НАБУ сьогодні (30 липня — ред.) затримали колишнього першого заступника начальника ГУ Нацполіції в Одеській області, який переховування від слідства», — йдеться у повідомленні.

«Експосадовця разом із колишнім начальником ГУ Нацполіції в Одеській області підозрюють у заволодінні великою партією тютюнових виробів, раніше вилучених із незаконного обігу», — наголосили у НАБУ.

Нагадаємо, колишнього начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна та його заступника підозрюють у заволодінні тютюновою продукцією, яка була речовим доказом у поліцейському розслідуванні. Ймовірно, Головін допомагав контрабандистам легалізовувати цигарки, які незаконно прибували в одеський порт.

Ексначальника поліції Одеси Головіна затримали 25 липня.

23 квітня Головін подав у відставку з посади начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області. Замість нього призначили Олега Беха, який раніше був начальником Головного управління в Харківській області.

Суд відправив Головіна під цілодобовий домашній арешт.

Прокурори просили арештувати Головіна із альтернативою застави у 22 мільйони гривень.

Поділитись: