УКРАЇНА

НАБУ завершило розслідування у справі про розкрадання коштів «Держзовнішінформ»

25 липня, 2017 14:09
УКРАЇНА/НАБУ завершило розслідування у справі про розкрадання коштів «Держзовнішінформ»
Зберегти
Вигляд
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили досудове розслідування щодо колишнього керівника держпідприємства «Держзовнішінформ» та його заступника, яких підозрюють у розтраті 9,87 мільйонів гривень

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили досудове розслідування щодо колишнього керівника держпідприємства «Держзовнішінформ» та його заступника, яких підозрюють у розтраті 9,87 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«За версією слідства, у період з травня 2013 року по лютий 2014-го зазначені особи, зловживаючи службовим становищем, здійснили безпідставне перерахування 9,87 мільйонів гривень від ДП «Держзовнішінформ» на рахунки низки приватних компаній з ознаками фіктивності. Кошти перераховано відповідно до укладених договорів та підписаних актів приймання-передачі наданих послуг», — ідеться в повідомленні.

Слідство встановило, що ніяких послуг компанії не надавали, контракти укладалися лише для прикриття злочинної діяльності.

Екс-керівникам підприємства оголошено про підозру ще у квітні 2017 року. Місцеперебування директора не встановлено, його оголошено в розшук.

Розслідувати справу НАБУ почало ще у грудні 2015 року.

Екс-заступника директора 12 квітня затримали, наступного дня суд його арештував.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини