Національне агентство з питань запобігання корупції відкриє доступ до декларацій військових прокурорів, які були засекречені з 2017 року.

Про це повідомили в пресслужбі НАЗК.

«Згідно з роз’ясненням заступника Генерального прокурора та Головного військового прокурора Віктора Чумака, НАЗК розкриє декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані військових прокурорів за весь період дії спеціальних заходів безпеки з березня 2017 року по 4 жовтня 2019 року та не буде закривати їх надалі», — йдеться в заяві пресслужби.

У агентстві додали, що роботи з відкриття даних вже почалися та всі декларації військових прокурорів стануть доступні протягом наступного тижня.

Нагадаємо, 16 вересня заступник генпрокурора та головний військовий прокурор Віктор Чумак скасував постанову від 31 березня 2017 року, згідно з якою, електронні декларації військових прокурорів вилучили з публічного доступу.

Того ж дня НАЗК повідомило, що для відкриття доступу до декларацій про доходи військових прокурорів агентство має отримати відповідну постанову від Генпрокуратури.

Чумак скасував постанову колишнього військового прокурора Матіоса від 31 березня 2017 року. Вона забезпечувала конфіденційність даних низки посадових осіб військової прокуратури.

Як зазначають у Центрі протидії корупції, тоді з реєстру НАЗК зникло 72 декларації військових прокурорів, а зараз їх удвічі більше, бо вони ще мали подати щорічні декларації за 2018 рік.

Поділитись: